Kariera

Czekamy na Ciebie!

Operator Maszyn

Firma Abek Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: Operator Maszyn
Miejsce pracy: Jankowo 12a 78-500 Drawsko Pom

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Kontrola i utrzymanie maszyn w sprawności technicznej

  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

OCZEKUJEMY

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowania i sumienności

  • Dyspozycyjności - praca w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: premie: za frekwencje; uznaniowa; dodatek do dojazdów

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w dobrej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.

Pakowacz

Firma Abek Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: Pakowacz

  • Pakowanie produktów z linii produkcyjnych do kartonów lub skrzyń

OCZEKUJEMY

  • Chęć do pracy

OFERUJEMY

Młodszy Specjalista ds. produkcji

Firma Abek Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. produkcji

  • Wprowadzanie danych i ich procesowania do systemu

  • Współpraca i kontrola pracowników produkcji/konfekcji

  • Podejmowanie działań kontrolnych i interwencyjnych związanych z codzienną produkcją

  • Przygotowywanie danych do raportów produkcyjnych

OCZEKUJEMY

  • znajomości MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • zdolności organizacyjne

  • umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • mile widziana znajomość systemu SAP

OFERUJEMY

  • możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej i prężnie rozwijającej się

  • międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy